facebook
Obálka časopisu Miminko Aktuální číslo
Příští číslo vychází
24. 5. 2018
Elektronická verze časopisu Miminko

Napište nám

 
« Předchozí 1 11 21 26 27 28 29 30 31 32 41 Další »
Čtenář/ka časopisu Miminko 08. 09. 2010 / 12:00

Příjemný den všem, kdo se podílí na zpracování časopisu Miminko. Předem děkuji za příjemný časopis, který je hodně užitečný na rady a hlavně skladný do kabelky.Kupovala jsem si Miminko, již před těhotenstvím, i během něj.Nyní mám 7 měsíční holčičku Kristýku a po dlouhé době jsem si Vám opět koupila, protože radostí a starostí je dost, že si na Vás člověk hned nevzpomene.Asi si Vás předplatím, ať mám klid, nemám obavu, že áš časopis nedostanu.Přejí všem v redakci hodně úspěchu, ať Vás čtou.S pozdravem Marcela Soukupová.

Čtenář/ka časopisu Miminko 22. 07. 2010 / 12:00

Milá redakce, maminky i budoucí maminky :)

dlouho jsem zvažovala, zda napsat či ne. Nakonec jsem si řekla proč ne a tak taky píšu pár řádeček :)

Je mi 21 let a v životě mě nenapadlo, že už takhle brzo mě čeká titul maminka. Stalo se tak čirou náhodou, kdy selhala antikoncepce a já stála před rozhodnutím „co teď??“ Přítel, se kterým jsem nebyla nikterak dlouho, vše nechal na mě s tím, že mě podpoří ať se rozhodnu jakkoliv, za což mu jsem nehorázně vděčná, protože nemít jeho oporu, nezvládla bych to. Rozhodla jsem si našeho andílka nechat a od té doby jsem také pravidelnou čtenářkou Vašeho časopisu. Upřímně řečeno o mateřství jsem nevěděla téměř nic. Vyrůstala jsem v době pádu komunistů, tudíž kombinéza z tuzeksu byl luxus a moje mamka mi ohledně nákupů moc poradit nemohla. Proto jsem ocenila veškeré rady od Vás i maminek, které do redakce píší.

Termín mám stanovený na 12.8.2010, ale vše vypadá, že budu rodit dřív, tak mě to čeká snad brzo. Naštěstí jsem měla ukázkové těhotenství jako z příruček, takže po ranních nevolnostech a podobných chuťovkách jsem mohla i nadále chodit do práce, což mi udělalo radost. Měli jsme skvělý kolektiv a doma bych se nejspíš i ukousala nudou. Teď jsem přes 2měsíce už doma a jediné co dělám je, že odpočívám (naštěstí mám jen 12kg navíc)nebo lítám se smetákem a připravuju pro broučka bydleníčko(z 3D UTZ víme, že budeme mít princeznu). I když z porodu mám docela strach tak vím, že až si maličkou pochovám, bude to vykoupení za vše co mě čeká.

Nyní mi nezbývá než poděkovat za Vaši práci, která mnoha tápajícím i nrozhodným pomůže a poradí.

Těším se na Vaše další číslíčko, které si už budu nejspíš číst v porodnici nebo doma s kulíškem v náručí…

Vaše věrná čtenářka Markéta

Čtenář/ka časopisu Miminko 04. 05. 2010 / 12:00

Ahojky Miminko,jste super časopis, který mi pomohl hledat odpovědi v těhotenství a i po porodu.Ráda čtu příběhy o porodech.Každý je úplně jiný,ale na konec příjde to nejkrásnější co může být.Zatim papapa

Redakce

Díky za podporu, doufáme, že se Vám bude Miminko líbit i nadále. Vaše redakce

Čtenář/ka časopisu Miminko 01. 03. 2010 / 12:00

Dobry den mám takoví menší proble před asi 3dny jsem si koupila táš časopis a na tytulní stránce se píše že je navíc zdarma svatební příloha jak je tedy možné že žadná v časopise není a ani oní není zmínka?? jsem celkem sklmána??

Redakce

Svatební příloha začíná v časopisu na straně 120. Je divné, že jste ji přehlédla…

Čtenář/ka časopisu Miminko 27. 11. 2009 / 12:00

Dobrý večer, chtěla bych se prostřednictvím této stránky zmínit o bazárku, který vychází formou inzerátů v tištěném časopise Miminko. Mám spoustu krásného oblečení po dceři, tak jsem se rozhodla podat v létě inzerát. Jsem zřejmě moc důvěřivá, proto se mi už dvakrát stalo, že si maminky, co čtou Váš časopis, oblečení objednaly a ani jedna si jej nepřevzala (jedna byla z Olomouce, další z Ústí nad Labem). Takže já ztratila nejen čas popisováním věcí, ale i dvakrát poštovné. Teď už budu více opatrná, člověka to prostě zamrzí a zůstává nad tím rozum stát. Možná nejsem sama, komu se toto přihodilo, a pokud ano, myslím, že by stálo za to napsat o tom nějaký článek. Pěkný večer přeje Vaše věrná čtenářka V.Z.

Redakce
Čtenář/ka časopisu Miminko 16. 06. 2010 / 12:00

Dobrý den,

předem mého dopisu bych Vám chtěla poděkovat za nejzdařilejší časopis pro maminky, který poradí, potěší a pomůže a neobtěžuje všudypřítomnými reklamami. Zakládám si každé číslo a již několikrát se mi stalo, že jsem vytáhla krabici s minulými čísly a hledala v nich radu na problém,který aktuálně nastal a radu jsem našla!

Váš časopis se mnou byl celé těhotenství,pak i v porodnici a nyní je mým společníkem na mateřské dovolené.

V listopadu se nám narodil krásný a zdarvý chlapeček Kryštof 50cm 3850g, bohužel ve 4 a půl měsících prodělal akutní phyelonefritidu a musel být hospitalizován na JIP a pak na dětském oddělení, stále musí užívat léky a chodit na odběry krve a moče, nyní nás čeká v den jeho 7.měsíčních malých narozenin vyšetření, kde mu dají narkózu do močového měchýře zavedou cévkou kontrastní látku a budou ho rentgenovat a tak zjistí zda nedochází k refluxu.Doufám, že vyšetření dopadne dobře a nemoc se již nevrátí. Přezto pro nás budou platná jistá opatčení a návštěva nefrologické ambulance nás nemine.

Tímto dopisem bych Vás poprosila, zda by jste se v nějakém dalším čísle Vašeho časopisu mohli touto nemocí zabývat, podle lékařů jí trpí hodně dětí kojeneckého věku a týdně hospitalizují 1 dítě s tímto problémem na JIP a přezto se o ní moc nepíše.Předem děkuji. Přeji spoustu spokojených čtenářek i čtenářů. Kateřina, Otrava

Čtenář/ka časopisu Miminko 13. 09. 2010 / 12:00

dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli existují nějaké castingy pro miminka na focení do časopisu, ilustrativní fotografie atd, nebo zda je možné nabídnout nějaké vlastní fotografie, mám 3měsíčního chlapečka.

děkuji za odpověď

Alena Holubová

( tel.722940629)

Redakce

Dobrý den, v naší redakci takové castingy nepořádáme, patrně byste se měla zeptat modelingových agentur. Vaše redakce

Čtenář/ka časopisu Miminko 25. 09. 2009 / 12:00

Chtěla bych reagovat na různorodé diskuze o volbě porodnice.

Rodila jsem už potřetí, manžel se radoval,že to byl ukázkově učebnicový porod(noo to jsem v těch minutách tak neviděla). Porod je porod … štěstí

Nemůžu si vynachválit zaměstnance porodnického oddělení v nemocnici v Sokolově. V těch nejmenších pro maminku důležitých maličkostech.. prostě lidští,milí hodní lidé.

Zažila jsem přísnou profesionalitu a pocit že jsem č.00999, ale vse zajištěno(co se děje v hlavě maminky nikoho nezajímalo). Taky přihlíželo cca 20 mediků – fakultní nemocnice v Plzni

Také jsem rodila v porodnici v Chebu.

Tak to je skutečně nejhorší horor jenž si rodička umí představit. Zdejší personál rozhodnutý,že rodička míň vyvádí,když se k ní chovají hrubě ("mamo copak rodis poprve… to jestě neni bolest to teprve přijde… nevyvádějte… netlačte…běžte … tlačte … netlačte). Při kontrakcích se mnou sepisovali dotazník, já nebyla schopna dát dohromady ani datum narození nejstaršího syna,natož míru a váhu… to jsem byla ale neschopná a nejspiš dementni… sdělily mi to.

Nemocniční oddělení čpělo chudobou, za otce u porodu vybírali tuším 500 Kč – žádný závratný peníz,ale je to příjem

nicméně sestra a v zápětí i lékařka dělaly jakoby mne neslyšely.(manžel seděl za dveřmi v zamčené čekárně zamčené nemocnice a za mnou také nemohl jen slyšel některé z drsných narážek).

Náš syn Daniel se narodil 25.12. v 0:25 navzdory péči těchto hrubých žen je zdravý.

Sokolov to bylo po těchto zkušenostech místo, kde člověk dostal to co by podle mne měla dostat rodička u níž vše probíhá jak má. Pomoc,pochope­ní,perfektně sehraný personál co se týče péče o mne i miminko.

DĚKUJI zaměstnacům porodnického oddělení nemocnice v Sokolově

všem maminkám z našeho regionu jen a jen doporučuji

Zdenka

Čtenář/ka časopisu Miminko 02. 10. 2009 / 12:00

Milá redakce časopisu Miminko – před chvílí jsem dojela s dcerkou od lékaře a našla ve své schránce -od Vás knihu -Kubula a Kuba Kubikula. Moc Vám děkujeme, je to milý dárek – už protože tyto pohádky znám a mám velmi ráda.Jistě se budou líbit i mé 2leté Terezce a později jejímu dalšímu sourozenci, který zatím odpočívá v bříšku. S pozdravem Vaše věrná čtenářka Martina Pelikánová.

Čtenář/ka časopisu Miminko 01. 07. 2009 / 12:00

Milá redakce Miminka,

děkujeme mnohokrát za uveřejnění naší fotografie rodiny Matyáška Rypara v červnovém čísle vašeho krásného časopisu. Moc nás potěšil dárek, který je na léto velmi praktický. Získali jsme jej za vítezný snímek rodinky. Ještě jednou děkujeme a přejem všem nádherné léto plné sluníčka. Mějte se krásně rodina Ryparova

« Předchozí 1 11 21 26 27 28 29 30 31 32 41 Další »