facebook
Obálka časopisu Miminko Aktuální číslo
Příští číslo vychází
24. 5. 2018
Elektronická verze časopisu Miminko

Napište nám

 
« Předchozí 1 11 21 31 35 36 37 38 39 40 41 Další »
Čtenář/ka časopisu Miminko 24. 02. 2006 / 12:00

Dobry den…

Mam problem…chtel bych poslat fotografii sveho chlapecka do vaseho casopisu a nejde mi to…mohli by jste mi napsat kam to muzu poslat…chtel bych se pochlubit :-)

Predem dekuju

Jindrich M.

Redakce

Hezký den, fotografii můžete poslat na adresu redakce Časopis Miminko, U Zahradního města 2a, 106 00 Praha 10 nebo e-mailem na redakce@casopis-miminko.cz

Čtenář/ka časopisu Miminko 23. 02. 2006 / 12:00

Děkuji Vám mnohokrát za Vaši ochotu a rady ohledně lékařských prohlídek našich nejmenších v tak hrozných podmínkách. Jen podotýkám, že jsme z vesnice Držková, poradna je ve vesnici Kašava, kraj Zlín. Paní doktorka se jmenuje Jandíková. Je hodná lékařka, ale byla bych raději, kdyby se dětem věnovala i trošku víc, než jen vynakládá povinnost. Ale kdoví, jakou doktorkou bych byla já, takže to rozhodně nemíním nijak kritizovat. Asi se brzy vydám na ten obecní úřad. Děkuji.

Čtenář/ka časopisu Miminko 22. 02. 2006 / 12:00

Milé Miminko!!!

Před třemi měsíci jsem se stala maminkou krásné zdravé holčičky. Časopis Miminko mě provázel po celou dobu těhotenství a provází mě i nadále. Naše Karinka se narodila v Prostějovské nemocnici. Proč vám to píšu? V listopadovém čísle Miminka jsem četla rubriku „Můj porod“ a jistá paní tuto nemocnici trošku kritizovala. Já chci tuto kritiku vyvrátit. Porodnice v Prostějově je to nejlepší, co mě mohlo potkat. Rozhodovala jsem se mezi Prostějovem a Olomoucí.Určitě svého rozhodnutí nelituji. Sestřičky na porodním sále byly opravdu andělé! Bez nich bych to určitě nezvládla. Můj porod probíhal hladce, bez komplikací. Jen ty porodní bolesti, ale bez toho to asi nejde. Byla jsem docela vyděšená, je mi 21 let a nebýt manžela a porodní asistentky, tak nevím. Ale zvládli jsme to skvěle. Když mi malou ukázali tak jsem okamžitě na bolest zapoměla.

Pokud bych si měla znovu vybrat místo porodu, tak to bude opět porodnice v Prostějově. Nejen kvůli krásnému prostředí (porodnice je nová), ale i kvůli pěknému přístupu personálu k pacientkám.

To je asi tak všechno co jsem chtěla napsat. Takže Miminko, děkuji za to, že jsi!!!

Zuzana Motlová, Vitčice

Čtenář/ka časopisu Miminko 21. 02. 2006 / 12:00

Dobrý den,

váš časopis jsem si velmi oblíbila a sama čekám každým dnem svoje první miminko, ale jak jsem se dočetla v posledním čísle, končí rubrika hvězdy a miminko. Loni jsem si ještě časopis nekupovala a vzhledem k tomu, že čekám rybičku, chtěla bych vědět, jestli je možnost někde si sehnat článek z loňského čísla popř. toto loňské číslo. Děkuji Jana

Redakce

Milá paní Jano, starší čísla Miminka bývají velice často nabízena v Bazárku, zkuste se podívat nebo si přímo do redakce poslat inzerát, které číslo sháníte a určitě se někdo ozve. Naše neprodané časopisy putují k maminkám do porodnic, takže nám v redakci zbývá jen pár výtisků pro potřeby redaktorů. Vaše redakce

Čtenář/ka časopisu Miminko 20. 02. 2006 / 12:00

Dobrý den,

mám prosbu, již několik měsíců si kupuji Váš časopis Miminko. V únorovém čísle bylo uvedeno, že od 20.2. bude na stáncích speciál První rok krok za krokem. Bohužel ho nemohu nikde sehnat. Nebylo by možné mi jej zaslat poštou.

Děkuji za odpověď

Štěpánková Zuzana

Redakce

Časopis První rok krok za krokem zůstává pro velký zájem na stáncích ještě do 27.2. Poštou si jej můžete objednat až v březnu – informace najdete v březnovém Miminku.

Čtenář/ka časopisu Miminko 13. 02. 2006 / 12:00

Zdravím všechny v redakci Miminko,

Váš časopis si ráda kupuji a přivítala jsem Vaše netové stránky.Ráda na nich sleduji především nová čísla, která již jsou v prodeji.Ráda také sleduji fotogalerii, ale již několik měsiců tam jsou stejné fotky dětí.BUdete někdy galerii obnovovat? ¨S pozdravem Vaše pravidelná čtenářka Anna Petriláková, Děčín

Redakce

Milá paní Petriláková, protože jsme dlouhodobě v redakci oslabeni, je fotogalerie zatím nedoplněná. Snažíme se, aby byla aktuálně a včas obnovena stránka s články a bazárek, na fotografie se zatím nedostalo. Ale jakmile se situace trochu zlepší, fotografie na web doplníme. Vaše redakce

Čtenář/ka časopisu Miminko 09. 02. 2006 / 12:00

Milé miminko. Mám na Vás jednu ohromnou prosbu.. Jsem maminka 15 měsíčních dvojčat a spolu s kamarádkou zakládáme v Hradci Králové Klub dvojčat a vícerčat. Chtěla jsem Vás proto požádat zda by šlo ve vašem časopise vytisknout jen řádek o založení tohoto klubu. Žádám vás touto cestou o prosbu, protože jsme nezisková organizace a nezbývá nám nic víc než prosby a splněné přání.. "Nově založený klub dvojčat a vícerčat v Hradci Králové na Benešově třídě v B plus centru, každé úterý od 9:30.. více informací na tel. 775 338 788 nebo 608 521 732.

Moc děkujem Romana Remsová a Petra Štěpánková Hradec Králové

Redakce

Milá paní Remsová, prozatím doufám, že alespoň trochu pomůže toto zveřejnění Vašeho dopisu na internetu, v některém dalším čísle se pokusíme Vaši zprávu také uvést. Vaše redakce

Čtenář/ka časopisu Miminko 02. 02. 2006 / 12:00

Dobrý den, zdravím celou redakci.Časopis Miminko si kupuji pravidelně a před půlrokem jsem si ho také předplatila.

Ačkoli je mi teprve 21 let, už asi od 19 let jsem velice toužila po miminku.Kupovala jsem si časopisy, zajímala se o miminka mých kamarádek.Jedna kamarádka mi dokonce občas své mimčo půjčila a já se tak díky tomu naučila přebalovat, krmit i koupat.Jen to,že chci mimčo už ted, přestalo platit.Došlo mi,že bych se musela hodně uskrovnit ve svých aktivitách a zájmech.Pořád ale závistivě pokukuji po maminách s rostoucím bříškem.

Snad se jednou dočkám a bude to tehdy až budu opravdu chtít.

Jinak si myslím, že časopisy jako je Mimnko vychází, protože budoucí mamči a nejen ty mají přehled na co všechno se mají připravit.I když realita je někdy poněkud krutá.

S pozdravem Lucka

Čtenář/ka časopisu Miminko 31. 01. 2006 / 12:00

Dobry den, chtela bych vas poprosit, zda by jste mohli podat nakou informaci o porodnici v Pribrami.Dekuji moc Petra.

Čtenář/ka časopisu Miminko 23. 01. 2006 / 12:00

Dobrý den.

Ráda bych Vám také zaslala nějakou fotografii svého drobečka (emailem),ale nejsem si přesně jistá,jaká musí být velikost fotografie.Nejsem v tomto oboru zrovna extra vzdělaná a tak formát,který je uveden v časopisu mi bohužel nic neříká.Mám v PC u každé fotografie její rozměr v kB.Bylo by proto,prosím,možné mi poradit trošku blíže??

Jinak Vám skládám pochvalu,jak za Váš časopis,tak i za jeho podobu na www stránkách.Jste fajn a i když nejsem Vaši předplatitelkou,tak jsem zatím po dobu dvou let ještě nevynechala ani jedno vydání.Bohužel se nám často ztrácí pošta ze schránky a tak dávám raději přednost pravidelné koupi v trafice v Horažďovicích.Mám syna (28.1.2005) a spolu s Vaším časopisem jsem zvládla celé těhotenství i skoro celý první rok jeho života a samozřejmě Vám zůstanu věrnou čtenářkou i nadále.

Předem velmi děkuji za radu a odpověď,držím Vám do budoucna palce,ať jste stále tak skvělí jako doposud.

S pozdravem

Hana Tóthová,Horažďovice

Redakce

Milá paní Hano, pokusím se to hodně zjednodušit – pokud je velikost souboru v počítači menší než cca 400 kB, s velkou pravděpodobností nebude k otištění vhodný. V některých programech najdete možnost zjištění velikosti obrázku v různých rozlišeních, umí to různé programy na úpravu fotografií dodávané s fotoaparátem (na CD). Zkuste se podívat do manuálu svého přístroje, jak nastavit kvalitu snímku. Vaše redakce

« Předchozí 1 11 21 31 35 36 37 38 39 40 41 Další »