Časopis Miminko
facebook
Obálka časopisu Miminko Aktuální číslo
Příští číslo vychází
18. 3. 2021
Elektronická verze časopisu Miminko

Vraťte se šťastní, odpočatí a zdraví!


Vraťte se šťastní, odpočatí a zdraví!

Každý rok se při psaní prázdninového úvodníku nemohu dočkat, až dokončíme poslední stránku a letní dvojčíslo pošleme do tiskárny. Znamená to pro mne minimálně dva týdny odpočinku, na který se po celoročním kolotoči uzávěrek opravdu nepokrytě těším.

Když ta vytoužená chvíle přijde, s požitkem vypnu počítač a představuji si, jak strávím nejbližší dny. Zařeknu se, že nebudu nic psát (a možná ani číst :-)), budu si užívat sluníčka a pozorovat mraky. Umíním si, že letos už ty krásné obláčky začnu konečně fotit.

Nakonec je ale pokaždé všechno jinak. Už po pár dnech se mi začne stýskat. Začnou mi chybět fotografie roztomilých miminek, chtěla bych se probírat ve vašich dopisech, přemýšlím, jaká překvapení bychom pro vás na podzim mohli přichystat. Po těch letech už vím, že se to spraví až s prvním dnem, kdy začneme pracovat na zářijovém vydání.

Prozatím ale ještě zbývá dodělat pár stránek toho prázdninového, které jsme pro vás připravili na letní měsíce. Vedra a žhnoucí slunce mohou potrápit těhulky, proto pro ně máme dobré rady, jak úmorná horka ve zdraví přečkat. Novorozenec je křehký a zranitelný, a pokud se s ním bojíte manipulovat, poradíme, jak na to. Děti byste měli uchránit před úpalem i před úrazy, dejte pozor i na dětské letní nemoci. Rady jsou přichystány uvnitř tohoto vydání časopisu Miminko. Speciál O kůži maminek a miminek využijete v těhotenství i po porodu, a jestli se chystáte zavařovat, máme pro vás nejen informace, ale také celou dvoustranu receptů.

Doufám, že po prázdninách se k nám zase vrátíte odpočatí a nic nepříjemného se vám nepřihodí. V zářijovém vydání na vás totiž čeká třetí díl přílohy o výživě kojenců a batolat, a tentokrát to budou Recepty. Nenechte si je ujít, speciál bude zdarma vložen v časopisu.

Těším se na vás a přeji příjemné letní čtení

Vaše Romana Černá

šéfredaktorka

24. 6. 2015


Zpět na přehled článků


Jaro je ve vzduchu

Zima nás letos pořádně zastudila a sněhu jsme se dočkali i v ulicích měst. Únorové mrazy a výkyvy počasí však zpravidla neznamenají nic jiného, než že se královna Zima už začíná přetahovat s vílou Vesnou o další nadvládu nad počasím. Chumelenice ještě budou střídat jarní sluníčko a dost možná, že se na apríla budeme buď opalovat, nebo… Celý článek >>

L.O.L. Surprise! Fuzzy Pets Chlupáček - dárek k…

Dárek v hodnotě 389 Kč k předplatnému časopisu Miminko jsme pro vás připravili exkluzivně na webu Magaziny.cz, kde si také můžete předplatné s dárkem objednat. Podrobnosti k akci, která platí jen po omezenou dobu, kdy je zveřejněna, najdete zde: https://miminko.magaziny.cz/. Chcete-li dárek za předplatné získat, je nutné objednání… Celý článek >>

Leden s očekáváním a předsevzetími

Začátek roku je v našem kalendáři stanoven na měsíc leden. Období, kdy je zpravidla zima, den není příliš dlouhý a sluníčka si taky moc neužijeme. Je zajímavé, že i přesto se pouštíme do bilancování a dáváme si předsevzetí. Zhubneme, kuřáci zahazují poslední krabičku cigaret a také se dušujeme, že budeme každý (druhý) den cvičit, víc se… Celý článek >>