Časopis Miminko
facebook
Obálka časopisu Miminko Aktuální číslo
Příští číslo vychází
26. 5. 2022
Elektronická verze časopisu Miminko

Sonický zubní kartáček TrueLife s nabíjecí skleničkou - vyzkoušeli jsme v redakci


Sonický zubní kartáček TrueLife s nabíjecí skleničkou - vyzkoušeli jsme v redakci

Zubní kartáček je pro dobrou ústní hygienu nezbytný. Vyzkoušeli jsme v redakci novinku – sonický zubní kartáček TrueLife, který efektivně čistí a v balení jsou čisticí hlavice pro celou rodinu.

Co vlastně znamená slovo „sonický“? Jedná se o kartáček, který je elektrický, a zároveň používá sonickou technologii. Ta funguje na bázi jemných vibrací, kdy štetiny kartáčku velmi rychle kmitají a lépe tak odstraňují zubní plak. Výrobce uvádí dokonce až 99% odstranění plaku, což je významné pro prevenci vzniku zubního kamene i kazů. Oproti rotačnímu zubnímu kartáčku je ten sonický šetrnější k zubům a čištění je s ním velmi efektivní.

Nabíjení ve skleničce, využití pro všechny

Když otevřeme balení modelu TrueLife Sonic Brush GL UV, vykouknou na nás hned čtyři hlavice, které mají barevné kroužky pro odlišení. Až čtyři členové rodiny tak mohou kartáček používat společně. V krabici jsou hned dvě vychytávky, které rozhodně oceníte. Nabíjecí sklenička a UV sterilizátor, který kartáčky vydezinfikuje. Podle informací výrobce odstraní až 99,9 % bakterií.

Jdeme na to

Kartáček je nabitý, hlavice připravena, tak se do toho můžeme pustit. Cyklus čištění je rozdělen na třicetisekundové intervaly, po skončení se kartáček automaticky vypne. Podle informací o výrobku je kartáček vodotěsný a je vyroben bez použití BPA a ftalátů. To se hodí pro někoho, kdo si třeba kvůli úspoře času čistí zuby ve sprše.

Štetiny čisticí hlavice kmitají rychlostí 80 tisíc pohybů za minutu. Povrch zubů je tak očištěn nejen velmi rychle, ale především hodně důkladně. Když si na pohodlí při používání navyknete natolik, že se ho nebudete chtít vzdát ani na cestách, žádný problém! Bezpečné pouzdro je rovněž součástí balení.

Myslí i na batolata a děti

Kartáček, který jsme vyzkoušeli, je určen pro dospělé. To ale neznamená, že značka nemá řešení i pro nejmenší. V nabídce je také model Baby G, který je určen pro děti od 3 do 6 let. Ty mají v balení zábavné samolepky a můžete jim k čištění pustit v mobilu legrační výukové video. Starším dětem (5 – 9 let) je určen mode Kid G. U obou typů se kartáček automaticky vypíná a v balení jsou tři hlavice – 2 ks Small a 1 ks Medium velikosti. Můžete si k nim také zakoupit separátně UV sterilizátor.


redakce

3. 12. 2021


Zpět na přehled článků


Zelený květen

Ozeleněné plochy parků, lesů i zahrad jsme netrpělivě vyhlíželi prakticky hned, jakmile opadalo podzimní listí. Zima má své kouzlo, pokud ji ale netrávíme sněhovými radovánkami na horách, bezy začneme toužit po návratu sluníčka a pozitivních barev kolem sebe. Jaro nám v tom vychází vstříc – na poli raší zaseté obilí, listnáče v lesích… Celý článek >>

Jak prát ekologicky snadno a rychle?

Snažíte se šetřit přírodu, třídíte odpad, nakupujete fair trade výrobky a celkově se snažíte žít ekologicky? Pak asi také přemýšlíte o tom, jak prát své oblečení, abyste moc nezatěžovali přírodu. Máme pro vás hned několik tipů, jak to udělat. I když se rozhodnete pro eko praní, neznamená to, že by vaše oblečení bylo zaprané, nebo… Celý článek >>

Bylinky - speciál

Promeškali jste v Miminku speciál o bylinkách? Máme pro vás dobrou zprávu! Nyní si jej můžete stáhnout zdarma do svého počítače nebo mobilu v pdf souboru a kdykoliv si jej přečíst. Bylinky - speciál: ke stažení "ZDE":https://casopis-miminko.cz/files/Special_Bylinky.pdf Celý článek >>