Časopis Miminko
facebook
Obálka časopisu Miminko Aktuální číslo
Příští číslo vychází
30. 3. 2023
Elektronická verze časopisu Miminko

Předplatné

Chcete-li si předplatit časopis Miminko, můžete jedním z následujících způsobů:

Vyplňte formulář a zaplaťte předplatné převodem z účtu podle pokynů, které obdržíte e-mailem.
 
nebo
Pošlete SMS na č. 603 870 011 ve tvaru:

Miminko_jméno_příjmení_ulice_číslo_PSČ_město_variabilní-symbol

a zaplaťte 439,- Kč převodem z Vašeho účtu na účet číslo 1002454342/2700. Variabilní symbol 4 až 10 místný složený jen z číslic si zvolte sami podle sebe, je nutný pro identifikaci Vaší platby.

Dostanete jako první číslo, které vychází nejblíže po uskutečnění platby. Předplatné je na 1 rok (11 čísel, červenec-srpen je dvojčíslo). Po uplynutí 1 roku si předplatné můžete stejným způsobem prodloužit. Předplatné se automaticky neprodlužuje.

Neplaťte předplatné složenkami, je možná pouze úhrada převodem z účtu na účet.

Nakládání s osobními údaji (GDPR)

V oprávněném zájmu shromažďujeme následující osobní údaje spojené s předplatným: jméno, adresu pro doručování a e-mailovou adresu. Tyto údaje využíváme pro splnění smluvního závazku, tedy dodání předplaceného časopisu. Údaje nejsou používány k jiným účelům, nejsou předávány do zahraničí. Údaje evidujeme po dobu 3 let od skončení předplatného, poté jsou vymazány. V rámci splnění závazku vůči objednavateli předplatného nakládá s údaji také společnost pověřená rozesíláním výtisků, tato společnost se zavázala k bezpečnému nakládání s údaji, jejich ochraně a likvidaci po rozeslání aktuálního vydání. Objednáním předplatného vyslovujete souhlas s poskytnutím výše uvedených údajů ke zpracování výhradně v souvislosti s předplatným. Zároveň máte po skončení předplatného právo požádat o výmaz údajů ještě před uplynutím tříleté archivační lhůty. Pokud objednáváte předplatné jako dárek pro někoho jiného, pak do formuláře uvádíte jeho jméno a adresu pro doručení, e-mail by měl být Váš. Doporučujeme příjemci dárku předat současně i informace o zpracování jeho údajů pro zasílání časopisu. Vaše údaje ukládáme v zabezpečeném souboru, v případě ohrožení bezpečnosti Vašich údajů máte nárok být o tom informováni. V případě jakýchkoliv dotazů v souvislosti se shromažďováním a nakládáním s Vašimi údaji se na nás obraťte na e-mailu redakce@casopis-miminko.cz nebo na telefonu 603 220 960.